Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Astro portrét-Mišule

12. listopadu 2006 v 16:46 |  O nás!!

MISULE

Úvod

Astro portrét je zpracovaný na základě přesného postavení planet v momentě vašeho narození. Horoskop může odhalit vaše jedinečné možnosti, schopnosti a skrytý potenciál pouze na základě studia všech prvků horoskopu, tedy planet ve znameních i v domech, jejich vzájemné aspekty a samozřejmě i ascendentu. Astro portrét je pouze krátkou ukázkou a propagací plné verze analýzy horoskopu.
Váš charakter a osobnost
Postavení vašich osobních planet naznačuje, že jste hezká, elegantní a záleží vám na vašem vzhledu. Jste světu otevřená, přátelská, spíše pozitivní a taktní. Jste zdvořilá a dbáte na správné způsoby chování. Máte cit pro krásu a potřebu obklopovat se hezkými a luxusními věcmi. Chcete žít v harmonii se svým okolím a hledáte dokonalost ve všech aspektech života, ať už se jedná o partnerský vztah, domov, práci nebo přátelství. Váš idealismus může být mnohdy v konfliktu s reálným světem, který vaší představy bezchybnosti nedosahuje. Hledáte pravdu a krásu, hrubost a vulgárnost vám vadí. Raději lidem zalichotíte, než abyste je zostudila. Chcete být oblíbená a získat si tak podporu druhých. Talentu dosáhnout svého nenásilným způsobem, bez sporů a hádek, byste mohla využít v diplomacii, politice nebo byznysu. Umíte dávat lidi dohromady a urovnávat mezilidské spory. Byl by z vás dobrý vyjednavač či prostředník. Jste nestranná a spravedlivá. Hodila byste se pro práci v advokacii či soudnictví. Jasný intelekt, organizační talent a tvořivé schopnosti jsou vám vlastní. Vzhledem k potřebě obklopovat se hezkými věcmi a citem pro krásu a styl byste mohla zkusit nějaké kreativní povolání nebo prodej luxusního zboží. Možná byste mohla uspět v profesích, které jsou spojené s hudbou, malířstvím, tancem či divadlem. Svůj život potřebujete s někým sdílet, a tak se možná pustíte do podnikání se svým partnerem. Nebo se obklopíte týmem schopných spolupracovníků, se kterými budete diskutovat své názory a rozhodnutí. Máte tendence k váhavosti a nerozhodnosti a dříve, než se k něčemu odhodláte, vyslechnete si názory druhých. Obvykle se ale později rozhodnete dle svého. Máte tendence potlačovat své pocity, především takové, které patří do kategorie negativních či z vašeho pohledu nesprávných. Pro svou citovou stabilitu potřebujete blízkost rodiny a finanční zabezpečení. Dbejte na pravidelný režim práce a odpočinku. Máte sklony se přetěžovat, nebo být naopak lenivá. Dávejte si také pozor na své tendence vyhýbat se konfliktům a neschopnost odmítnout druhé. Vaše lichotky mohou někdy působit nedůvěryhodně a pokrytecky.
V neznámém prostředí se chováte formálně. Jste spíše plachá a projevujete se rezervovaně. Necháváte ostatní, aby mluvili, a mezitím je zkoumáte a hodnotíte. Neujde vám jediný detail. Analytický přístup používáte i v životě. Chcete všechno nejdříve prozkoumat, získat dostupné informace a teprve potom se rozhodnete, co je pro vás nejlepší. Jste manuálně zručná a ráda pracujete s přírodními materiály. Určitě jste výborná zahradnice, dekoratérka či kuchařka. Zdraví je další oblast, která vás zajímá. Díky péči o sebe si dlouho uchováte půvabný a mladistvý zjev. Jenom si dávejte pozor, aby váš zájem o zdraví nepřerostl v posedlost. Z vašeho života by se vytratila radost z každodenních maličkostí.
Cestování a objevování cizích zemí vám poskytuje citovou stabilitu. Ráda se vydáváte na dlouhé cesty, ale také se ráda navracíte domů. Je možné, že se nějaká cizí země stane, třeba jen na čas, vaším domovem. Zajímá vás filozofie a náboženství. Je pravděpodobné, že nějaká žena nebo ženy ovlivnily vaše názory, víru a smysl života. Máte v sobě schopnosti předem vytušit, jak se věci vyvinou, a odhadnout budoucí trendy. Toto je úžasná kvalita, které můžete využít ve svém povolání. Psaní je další možnou oblastí, kde byste mohla zužitkovat své zkušenosti, názory a intuici.

Váš charakter - stinná stránka

Z nějakého důvodu podceňujete a přehlížíte své umělecké a sociální kvality. U druhých obdivujete jejich spontánnost, tvořivost a hrdost. Myslíte si, že jste nudná, průměrná a neschopná někoho ve společnosti zaujmout, protože vám chybí vzdělanost, kultivovanost, styl a charisma. Vy ale všechny tyto kvality máte. Bohužel jsou skryté někde hluboko a vy si je neuvědomujete. Není potřeba se podceňovat. Sama můžete být součástí velkého, sofistikovaného a luxusního světa. Stačí si jenom přiznat své ambice a uvědomit si, že jste schopna vytvořit něco velmi kreativního a jedinečného. Nesnižujte svou vlastní hodnotu.

Ve stejný den jako vy se narodili:

Avril Lavigne (1984) - kanadská zpěvačka Ivana Chýlková (1963) - česká herečka Jack Goldstein (1945) - kanadský umělec Josef Škvorecký (1924) - český spisovatel a nakladatel Meat Loaf (1947) - americký zpěvák a herec Monika Absolonová (1976) - česká zpěvačka Samuel Adams (1722) - americký revoluční vůdce Václav II. (1271) - český král

Poloha planet v okamžiku narození

PlanetaVe znameníV doměPoloha
slunceváhy1.3° 32'
měsícbýk9.13° 23'
merkurpanna1.28° 10'
venušelev12.24° 22'
marsváhy2.16° 52'
jupiterpanna12.3° 5'
saturnvodnář5.0° 14'
urankozoroh4.9° 51'
neptunkozoroh4.13° 59'
plutoštír3.18° 33'

Aspekty planet

PlanetaAspektPlaneta
měsíctrigonneptun
sluncetrigonsaturn
měsíctrigonuran
měsícopozicepluto
marskvadrátneptun
urankonjunkceneptun
sluncekvadráturan
neptunsextilpluto
venušekvadrátpluto
jupitertrigonuran

Elementy

ElementHodnota elementu
voda1
vzduch10
země11
oheň2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vráta vráta | E-mail | 1. prosince 2006 v 20:58 | Reagovat

no je to už o trošku lepší ale dodej tomu štávu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama