Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Astro portrét-Pája

12. listopadu 2006 v 16:49 |  O nás!!
PAJULE
Úvod
Astro portrét je zpracovaný na základě přesného postavení planet v momentě vašeho narození. Horoskop může odhalit vaše jedinečné možnosti, schopnosti a skrytý potenciál pouze na základě studia všech prvků horoskopu, tedy planet ve znameních i v domech, jejich vzájemné aspekty a samozřejmě i ascendentu. Astro portrét je pouze krátkou ukázkou a propagací plné verze analýzy horoskopu.
Váš charakter a osobnost
Tato astrologická kombinace naznačuje, že je zde jistý rozpor mezi vašimi citovými potřebami a myslí. Jste neobvykle hezká, přátelská, nekonvenční a inteligentní. Nerada se komukoliv přizpůsobujete a sama jste tolerantní k ostatním. Nemáte náboženské, politické, společenské či jiné předsudky. Máte mnoho známých a přátel, kteří oceňují vaši dobromyslnost a humor. Jste vyhledávaná a zábavná společnice. Protože máte ráda lidi, neděláte mezi nimi rozdíly a dokážete se spřátelit téměř s každým. Ráda překračujete společenské konvence, a peníze, majetek ani autority vás neohromují. V otázkách přátelství jste dost důvěřivá a naivní. Jste idealistka a své přátele máte ráda nikoli pro jejich osobní kvality, ale pro představu, kterou jste si o nich sama udělala. Přátelství přikládáte velkou důležitost, a proto můžete z neočekávaného chování vašich kamarádů a kamarádek být nepříjemně rozčarovaná. Máte mnoho ideálů a představ, jak by svět měl fungovat. Nesnášíte lhaní a podvody a lpíte na svých morálních zásadách. Ne vždy se vám samotné daří je dodržovat. Především v osobním životě. Dělá vám potíže volně vyjádřit své hluboké city. Snažíte se je racionalizovat a logicky pochopit. Ale občas vás může jejich intenzita překvapit. To když jste třeba náladová, váhavá a máte tendence unikat z reálného světa do svého světa fantazie. Vzhledem k vaší potřebě nezávislosti a vyhledávání nových podnětů byste si měla hledat takové zaměstnání, kde budete mít dostatek volnosti, možnost pracovat vlastním tempem a svými metodami. Jste rozená inovátorka a ať už budete dělat cokoliv, vždy do své práce přinesete jistou originalitu. Máte skvělé logické myšlení, intuici a potřebu dopátrat se pravdy. Možná vás bude přitahovat věda, výzkum a moderní technologie. Jste intuitivní znalec lidí a lidské duše. Jste humanistka, ráda pomáháte druhým, umíte je motivovat k lepšímu životu. To jsou kvality, které byste mohla využít v povolání učitelky, psycholožky, advokátky, terapeutky nebo poradkyně. Své vznešené ideály a smysl pro spravedlnost byste mohla nasměrovat do humanitárních organizací, ekologických spolků, politiky, sociologie či politologie. Pokud se vrhnete do podnikání, najdete si pravděpodobně takový obor, kde využijete své nekonvenčnosti, vynalézavosti a schopnosti experimentovat. Jste tvořivá a umělecky nadaná. Možná vás bude přitahovat nějaká tvůrčí práce u filmu, divadla, televize nebo ve vydavatelství. Vaše obrovská vnímavost, intuice, schopnost předvídat sled budoucích událostí a zájem o vše skryté vás pravděpodobně přivede k přírodnímu léčitelství, numerologii, astrologii, magii nebo tarotu.
Půvabný zjev vám zajišťuje sympatie okolí. Jste si toho patrně vědoma a mnohdy své přitažlivosti využíváte. To může vést k pohodlnosti. Jste loajální a věrná v partnerství, které vám zajišťuje nezbytnou stabilitu. Ve svém životě nemáte ráda velké změny. Jste praktická a obvykle dokončíte vše, co začnete. Vyberete si zřejmě takovou práci, která se bude prokazovat konkrétními výsledky. Ráda se obklopujete hezkými věcmi, krása je pro vás důležitá. Chcete mít příjemný a komfortní život a víte, jak toho dosáhnout.
Jste vnímavá a dost ovlivnitelná skrytými náladami v okolí. Tato vrozená citlivost může být skvělou kvalitou, pokud ji využijete v takových profesích, jako je politik, spisovatel, umělec a psychoterapeut. Musíte se však naučit rozlišit mezi vlastními pocity či náladami, a těmi, které přicházejí z vnějšího prostředí. Měla byste se chránit před negativními vlivy. Jste mimořádně senzitivní, a tím i zranitelná. Máte potřebu pomáhat slabším. Nezapomínejte však ani na sebe. Nejlepší způsob, jak si udržet vnitřní stabilitu, je občas se na nějakou dobu uzavřít do své samoty. Tam si utřídíte myšlenky a prozkoumáte své nitro. Sebeanalýza vám pomůže odhalit vlastní potřeby a napomůže k duševní vyrovnanosti.

Váš charakter - stinná stránka

Mezilidské vztahy a pocit, že patříte do nějakého společenství či skupiny, je pro vás velmi důležitý. Na druhou stranu však toužíte po svobodě, neboť máte strach se otevřít a stát se součástí většího celku. Toto je dilema, jež si možná zcela jasně neuvědomujete a které se může projevovat občasnými útěky nebo pocity podrážděnosti, když jste ve společnosti. Nedokážete se mezi přáteli uvolnit a chovat se přirozeně. Buď máte obavy, že vás přátelské vztahy omezují, anebo se sama chováte upjatě, protože se příliš snažíte vyhovět přáním přátel. Důvodem takového chování je vaše skrytá stránka, kterou se bojíte projevit. Nechcete si přiznat, že máte v sobě také dětinskou, nezodpovědnou část, která má potřebu volnosti. Víte, že vás to ohrožuje, neboť se bojíte samoty.

Ve stejný den jako vy se narodili:

Alfred Adler (1870) - rakouský psycholog Ashton Kutcher (1978) - americký herec Charles Dickens (1812) - anglický spisovatel Chris Rock (1967) - americký herec, komik František Skála (1956) - český umělec Garth Brooks (1962) - americký zpěvák Ivan Mládek (1942) - český muzikant Jan Skácel (1922) - český básník a spisovatel Jana Preissová (1948) - česká herečka Jindřich Šimon Baar (1869) - český spisovatel Miroslav Donutil (1951) - český herec

Poloha planet v okamžiku narození

PlanetaVe znameníV doměPoloha
sluncevodnář11.17° 50'
měsícryby12.27° 17'
merkurvodnář11.14° 9'
venušekozoroh10.16° 3'
marskozoroh10.21° 46'
jupiterpanna6.12° 21'
saturnvodnář11.10° 14'
urankozoroh10.15° 50'
neptunkozoroh10.17° 35'
plutoštír7.22° 52'

Aspekty planet

PlanetaAspektPlaneta
venušekonjunkceuran
venušekonjunkceneptun
urankonjunkceneptun
sluncekvadrátpluto
marssextilpluto
měsíctrigonpluto
marskonjunkceneptun
jupitertrigonuran
venušetrigonjupiter
měsícsextilmars
venušekonjunkcemars
marskonjunkceuran
jupitertrigonneptun
sluncekonjunkcesaturn
neptunsextilpluto

Elementy

ElementHodnota elementu
voda4
vzduch7
země13
oheň0
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama