Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Býk

12. listopadu 2006 v 15:05 |  Znamení zvěrokruhy
Vládcem tohoto znamení je Venuše.
Lidé zrození v tomto znamení jsou rozhodní, mlčenliví a neskonale trpěliví. Ukvapené jednání nepatří k jejich špatným stránkám, dokáží bleskově kalkulovat a analyzovat, ale na rozmyšlení si nechávají vždy dost času.
Lpí na klidném domácím prostředí a harmonii. Jejich dům je jejich hrad.
Rozumí umění, milují zpěv, tanec a vše, co uspokojuje jejich touhu po požitcích. Opačné pohlaví Býky vždy silně přitahuje, ale není jejich zvykem hnát se do nebezpečných a krkolomných dobrodružství.
Jejich myšlení je tvořivé a kreativní. Jsou velice pracovití a navíc i prakticky založení. Dokáží z jakékoliv situace vytěžit maximum a vždy se snaží o praktické využití. Dokáží jít vytrvale za svým cílem a jejich cílevědomost často přeroste v tvrdohlavost.
Pro každého kdo se pohybuje v blízkosti Býka je důležité vědět, že klasický Býk poměrně dlouhou dobu vydrží jakékoliv zacházení, ale běda, přeteče-li pohár jeho trpělivosti. V té chvíli se změní v běsnící tornádo, které smete jakékoliv jiné znamení. Naštěstí pro jeho nejbližší, projevuje se toto běsnění jednou či dvakrát za život.
Většina Býků má silnou konstituci a těší se dobrému zdraví. Je jen málo nemocí, ke kterým jsou býci náchylní.
Slavné osobnosti ve znamení Býka:
Fred Aster, Balzac, Gary Cooper, Kateřina Veliká, Salvator Dali, Královna Alžběta II, Shirley Templeyová, Audrey Hepburnová, Barbra Streisandová, Sigmund Freud.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama