Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Střelec

12. listopadu 2006 v 15:19 |  Znamení zvěrokruhy
Vládcem tohoto znamení je Jupiter.
Lidé narození ve znamení Střelce jsou společenští, inteligentní, temperamentní, milují svou nezávislost, ale dobře rozpoznají její hranice. Světem se pohybují s bezbřehým optimismem a kupodivu jim většina věcí vychází. Jsou stále dobře naloženi a život berou bezstarostně s přirozenou jistotou.
Nejlépe je charakterizuje jejich výbušnost a okázalost s jakou projevují svoje city a pocity.
Jsou vesměs velice choleričtí a reagují bleskově i na ten nejmenší podnět. Jak rychle vzplanou, tak se i rychle zklidní a zapomenou co bylo příčinou jejich výbuchu.
Mají velkou sebedůvěru jsou sebejistí a ctižádostiví. Dovedou neúnavně pracovat, mají notnou dávku podnikavosti a odvahy.
Hodí se pro jakékoliv zaměstnání , protože jsou v práci přizpůsobiví, ale nejvíce jim vyhovuje zaměstnání, ve kterém jsou v neustálém pohybu. Nemají rádi dlouhé sezení a vůbec nečinnost. I přes svou příkladnou pracovitost, zpočátku nedosahují takových výsledků jaké by si zasloužili, protože díky své impulsivnosti často přestřelí a znepřátelí si spoustu lidí kolem sebe. Úspěch se dostavuje až v pozdějších letech, kdy si ke svým dobrým vlastnostem mohou navíc připsat zmoudření, klid a rozvahu.
Dalším zvláštním rysem jejich povahy je pravdomluvnost. Dokáží říkat lidem pravdu do očí, byť by byla sebe nepříjemnější. Ti kdo je nechápou, to mohou brát jako neomalenost. Ale Střelec není neomalený. Říká lidem jen to, co by rád slyšel sám - pravdu.
Tělesná konstituce je silná, ale trpí četnými chorobami, které si zapříčinili sami svým soustavným přepínáním. Trpí pak chorobami končetin, jater a střev.
Všichni Střelci by měli být velice obezřetní při hrách o peníze, mohou jim dokonale propadnout.
Slavné osobnosti ve znamení Střelce:
Beethoven, Andrew Carnegie, Winston Churchill, Walt Disney, Grimaldi, papež Jan XXIII.,Frank Sinatra, Mark Twain.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anysek Anysek | 17. prosince 2009 v 12:56 | Reagovat

jo tak tohle prostě přesně sedí:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama