Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Takhle se sází!!!

23. listopadu 2006 v 18:43 |  Vtipné texty
Jedna malá stařenka přišla jednoho dne do Bank of Canada a přinesla sebou pytel plný peněz. Prezident se ji tedy zeptal, kolik chce teda uložit peněz a ona řekla:"165.000 dolaru" a hodila pytel na stul.Prezident se samozřejmě zajímal, jak přišla k takovému jmění, a tak se ji zeptal:"Pani, překvapuje mne, ze si nosíte u sebe všechny tyto peníze. Jak jste k nim přišla?".
Stará pani odpověděla: "Sázela jsem".Prezident se ji zase zeptal: "Sázela jste? O jaký druh sazeni šlo?"Stará pani odpověděla: "Například, vsadím se o 25.000 dolaru, ze jsou vaše koule hranaté.""HA!" zasmál se prezident "To je hloupá sazka. Nemůžete nikdy vyhrát sazku tohoto typu!"
Stará pani ho tedy vyzvala:"Tedy přijímáte moji sázku?" "Jistě," řekl prezident "vsadím 25.000 dolaru, že mé koule nejsou hranaté!"Stará pani tedy řekla: "Vida, že jde o tolik peněz,můžu zítra přivést v 10.00 svého advokáta jako svědka?" "Samozřejmě!" řekl duveřivý prezident.
Té noci byl kvůli té sazce prezident opravdu nervózní a strávil spoustu času před zrcadlem kontrolou svých kuli, otáčeje se neustale vpravo a vlevo.
Kontroloval je pozorně dokud si nebyl jist, ze není absolutně možné, aby jeho koule byly hranaté, a že vyhraje sazku. Na druhy den ráno, přesně v deset, se ukázala stará pani i s advokátem v kanceláři prezidenta. Představila advokáta a zopakovala sazku: "25.000 dolaru ze prezidentovy koule jsou hranaté!"
Prezident znovu přijal sazku a stará pani navrhla, aby si sundal kalhoty, aby všichni mohli vidět. Prezident souhlasil. Stará pani koule pozorně prohledla a pak se zeptala, jestli se jich může dotknout. "Tak dobře, konečně 25.000 dolaru je spousta peněz, čili věřím, že si musíte být absolutně jistá." V tu chvíli si všiml, že advokát se tluče svou hlavou o zeď. Prezident se zeptal pani: "Co se kčertu děje s vaším advokátem?" A ona řekla: "Nic, kromě toho, ze jsem se s nim vsadila o 100.000 dolaru, ze dnes ráno v 10 budu mít ve svých rukou koule prezidenta Bank of Canada".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simanski Simanski | 8. března 2007 v 19:14 | Reagovat

já už se radši sázet nebudu:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama