Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Váhy

12. listopadu 2006 v 15:03 |  Znamení zvěrokruhy
Vládcem tohoto znamení je Venuše.
Převážná většina lidí narozených v tomto znamení je intelektuálně založená a žijí intenzivním citovým životem. Dokáží se radovat z každé maličkosti a dovedou se nadchnout i pro sebenepatrnější věci. Život dokáží vychutnávat plnými doušky, ale nikdy ne na úkor někoho druhého. Mají totiž neobyčejně vyvinutý smysl pro spravedlnost.
Jsou poctiví, pravdomluvní a neustále váží zda to či ono udělali správně a především zda někoho nepoškodili.
Většinou jsou to lidé dobří, snadno si získávající sympatie svého okolí, mají podobně jako Ryby velké soucítění s ostatními a jsou vždy připraveni a ochotni Vám pomoci. Jejich okolí je často využívá pro jejich jemnocit a až určité lidumilství.
Občas reagují netrpělivě a většinou u sebe nedokáží udržet peníze, protože pro ně nejsou podstatné.
Váhy žijí především svými ideály a snaží se je naplnit. Navzdory těmto ideálům dokáží žít v reálném světě a jsou ostatním oporou v životních nesnázích.
Manželství a rodina jsou pro ně důležité. Váhy nikdy nedokáží žít osamoceně. Často raději volí neuspokojivý manželský svazek než samotu. Jako životní partneři jsou neproblémoví. Dávají svému partnerovi dostatek svobody, jsou skromní, nenároční a často pozitivně vyladění.
Těší se dobrému zdraví a je jen málo nemocí kterým podléhají. Je to především určitá choulostivost ledvin a močového měchýře.
Slavné osobnosti ve znamení vah:
Brigitte Bardotová, Wiliam Faulkner, Mahátmá Gándhí, John Lennon, Franz Liszt, Oscar Wilde, Marcello Mastroianni, Eleanor Rooseveltová, George Gershwin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama